Prezenty dla dwulatki

Co kupić dziecku, które cieszy się z zabawy w sklep, kiedy może sprzedawać owoce narysowane przez matkę na kartkach. Co zadowoli dziecko, które nie potrzebuje nic po za obecnością tejże matki. Wszystkie granice są w naszej wyobraźni, ale w końcu znudziło mnie tworzenie jednorazowych różdżek ze słomek do picia i folii aluminiowej. I teraz się okaże, że prezenty dla mojej córki-maniakalnej wróżki zmieniającej wszystkich w żaby, wynikły z mojego lenistwa i egoizmu;);)

Pomysł na prezent dla dwulatki, prezent na drugie urodziny

1. Po pierwsze : RÓŻDŻKA - must have!! Długo szukałam odpowiedniej, bo miałbyć to prezent na lata i z myślą o następnych pokoleniach. Mam taką cichą nadzieję, że takie właśnie przedmioty będą odnajdywane przez moje wnuki na strychu starego domu...Korona była w zestawie i ..pomyślałam, że taki komplet wykorzystamy w przyszłości.. na przedszkolne bale;)
2. APARAT, to kolejna rzecz, która będzie nam służyła przez lata. Jeśli nie wydarzy się coś niezaplanowanego to przyda się np. na szkolnych wycieczkach. Aparat robi prawdziwe zdjęcia o jakości porównywalnej do współczesnych zdjęć z telefonu. Po za tym uważam, że pierwsze zdjęcia wykonane własnoręcznie przez dziecko są ciekawą pamiątką.
 3. KOŃ i inne zwierzęta. Laura uwielbia konie, jeździmy do stadniny co drugi dzień i obserwujemy zachowania tych pięknych zwierząt. Chcemy mieć ich jak najwięcej, również w tej postaci;)
4. Akcesoria, takie jak okulary i spinki to oczywista oczywistość, niezbędnik każdej małej kobietki, która chce naśladować swoich rodziców i ich zachowania.
5. BLUZY, to już wartość dodana do urodzin obchodzonych w tym samym miesiącu. Niestety nie nałożyłyśmy ich w tym ważnym dniu bo pogoda nie dopasowała się do przewidzianej/zaplanowanej garderoby;)


Komentarze

 1. widzę, że róż to podstawa:)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Ostatnio mnie prześladuje ten kolor; )jak chcę coś kupić to okazuje się ze inne kolory akurat są wyprzedane-taka sytuacja!!

   Usuń
 2. Czy można prosić więcej informacji co to za aparat i gdzie można go kupić?

  OdpowiedzUsuń

Prześlij komentarz

Popularne posty