19.

Księżniczka Laura ma 19 m-cy i przeżywa swoją pierwszą miłość.
Jej wybranek Djego, to bardzo sympatyczny chłopak, który lubi zwierzęta i podróże. Spędzają razem kilkanaście minut dzienie najczęściej rano. Je w jego obecności śniadanie i razem przeżywają bajkowe przygody.
Czasem Djego pojawia się na ekranie telewizora w towarzystwie swojej kuzynki Dory, wtedy Laura okazuje swoje zadowolenie głośnym krzykiem i tańcem radości;)

Jak prawdziwa dziewczynka z wyższych sfer;) ma swoje humory. Nie znosi kiedy ktoś mówi jej co ma robić. To ona decyduje czy pożywienie, które jej przygotowałam jest wystarczająco dobre. To ona preferuje chodzenie i rzadko kiedy decyduje się na jazdę wózkiem. Nie lubi skarpetek, rajstop i łapci (czego nie potrafi zrozumieć matka #uwielbiamciepłeskarpety).
Kiedy ubierze coś po swojemu, nałoży czapkę, nieswoje buty lub po prostu się ubrudzi, szybko udaję się w stronę kryształowego lustra by podziwiać swoje oblicze.

Ma pragnienie ciągłej wyższości. By uzyskać pożądany efekt wchodzi na wszystko co znajduje się powyżej jej wzroku. Na szczęście szybko nauczyła się w jaki sposób należy upadać, by zrobić sobie jak najmniejszą krzywdę.

Chadza spać o przyzwoitych porach i budzi się w nocy by sprawdzać czy "służba" czuwa.

Namiętnie woła mamę:
"Mamo, chodź!!!"
"Mamo, ap!!"(czyt. wysadź mnie, do góry)
"Mamo, mmmm."(czyt. umyj)
itd..

Popołudnia spędza na malowaniu.
Najlepiej przy staludze lub przy lodówce:)
Kiedy bawimy się plasteliną to leży na brzuchu, ot taka fanaberia;)

Wieczorem zażywa kąpieli w pianie, a kiedy piana opadnie trenuje pływanie na żabkę i pieska. Towarzyszy jej gumowa kaczka, która namiętnie wyjada wyimaginowaną bułkę na brzegu;)
Kwa, kwa!!!!
Dziub, dziub...

Czasem musi wyjść na spacer do ogrodu...
Wtedy pasjami pokonuje schody, wypatruje ko-ko (ptaki) i góry liści, w których można się wytarzać...


Komentarze

  1. Słodkości! Juz nie długo będzie jeżdzić na sankach z naszymi małymi i lepic bałwana to dopiero bedzie frajda:D

    OdpowiedzUsuń
  2. Pięknie opisane, moja najmłodsza księżniczka uwielbia wieczorne kąpiele i wspinaczki, a jak wychodzimy na spacer uroczo w powietrzu przebiera nóżkami.
    Biega w domu, na polu nie bo jej księżniczkowe zimowe buty znacząco przeszkadzają ...wiosny się nie możemy doczekać :)
    Nominowałam Cię do Libster BLog Award http://tymczasowaprzestrzen.blogspot.com/2014/12/liebster-blog-award-odpowiedzi.html Zapraszam!

    OdpowiedzUsuń

Prześlij komentarz

Popularne posty